Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Hrom nad KAM market

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Vesna 21 Nën 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan vo naselba Hrom,prv Kat, 67m2, so dve spalni. Pogoden za ziveenje I kako deloven prostor. Vednas nad KAM market.

Leaflet
Në fillim