Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Kozle kaj Kanela

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 05 Sht 10:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
RENOVIRAN TRISOBEN STAN VO CENTAR 78 750 ЕУР
Se izdava namesten 2 soben stan 40m2 vo Centar 250 ЕУР
ODLICNA PONUDA VO TAFTALIDZE 0 МКД
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN VO AERODROM 220 ЕУР
Се издава стан во Козле во близина на Канела, со две спални соби, дневна со трепезарија и кујна и купатило. Погодно за студенти. Цената не е фиксна.
Евидентен број 31803
Контатк Леон 078/339-365
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
CENTAR - Debar Maalo 85m2 so 3 spalni NOVOGRADBA 106 100 ЕУР
EDNOSOBEN stan 33m2 vo CENTAR Bugarska Ambasada 220 ЕУР
3 SOBEN STAN VO KAPISTEC 72 500 ЕУР
Deloven prostor novogradba vo Aerodrom 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione