Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan

10 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Suzana 30 Korr 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Stanot se naogja vo Kozle vo blizina na Vero Taftalidze i Kam. Zgradata e mala nova i ima samo 7 stana, stanot e na 3 kat. Ima sopstveno greenje i ladenje. Trosocite za odrzuvanje se minimalni.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione