Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STILSKI UREDEN STAN KAJ KOMPLEKS MIDA

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Property One 16 Dhj 16:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се изнајмува комплетно наместен стан со голема дневна соба со отворена кујна, терпезарија, две спални соби и две тераси од кои една поголема и уште една помала која излегува од спалната соба, како и два тоалети и голем гардеробер.

A fully furnished modern apartment with a large living room and open kitchen, dining room, two bedrooms and two terraces, as well as two toilets and a large wardrobe, is for rent at a great location in new building.

Parking spaces available.
Property One
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078259681
Property One
078306083
Leaflet
Property One
Plac vo Volkovo 40 000 EUR
DELOVEN PROSTOR NA ATRAKTIVNA LOKACIJA 700 EUR
Luksuzna kuka vo Radisani 155 000 EUR
Nov dupleks stan vo Debar Maalo 102 000 EUR
Në fillim