Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN OPREMEN STAN VO KOZLE

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: KASTEL NEDVIZNOSTI 24 Mar 17:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
OPREMEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM 250 ЕУР
ODLICEN NOV 4 SOBEN STAN 93 M2 I PARKING MESTO 80 000 ЕУР
DELOVEN PROSTOR OD 110 M2 VO VLAE 450 ЕУР
NOV OPREMEN DVOSOBEN STAN VO KARPOS 3 0 МКД
Се издава стан во Козле кај Макпетрол бензинската, со површина од 68 м2, на 1 спрат со лифт.
Истиот е комплетно опремен и располага со дневна соба со трпезарија и кујна, 2 спални соби, бања и голема тераса.
Со станот следува и гаражно паркинг место.

Цена: 350 еур месечно

Шифра: ИС 10228
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
TROSOBEN STAN VO KAPISTEC 83 000 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 350 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR OD 75 M2 0 МКД
DVOSOBEN STAN 48M2 VO KISELA VODA 39 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione