Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

URBAN LIVING IZDAVA LUKSUZEN STAN VO KARPOS 3

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: URBAN LIVING 20 Qer 15:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
 URBAN LIVING
SE IZDAVA 2-SOBEN STAN 65m2 VO KISELA VODA RASADNI 200 ЕУР
Renoviran dvosoben stan vo Hrom 50 000 ЕУР
Se izdava sprat od kuka vo Gjorce Petrov 160 ЕУР
УРБАН ЛИВИНГ izdava stan vo Centar 250 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Sifra D480

Се издава целосно наместен и опремен стан во Карпош1, позади Симпо до полициската станица. Станот е комплетно реновиран и погоден за фамилија или млад брачен пар. Одлична локација. 65м2, на 4ти спрат со две спални (поврзани), централно парно, клима уред, машина за садови, машина за перење. Има тераса и сопствен подрум.
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Tregoje në hartë
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
Leaflet
 URBAN LIVING
URBAN LIVING STAN VO PRIPO OD 32M2 27 500 ЕУР
Odlicna ponuda stan od 65m2 novogradba vo Centar 73 000 ЕУР
AGENCIJA URBAN LIVING IZDAVA STAN VO CENTAR 450 ЕУР
УРБАН ЛИВИНГizdava stan vo strog Centar 250 ЕУР
Në fillim