Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

URBAN LIVING IZDAVA LUKSUZEN STAN VO KARPOS

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: URBAN LIVING 20 Qer 14:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Sifra D478
Станот е простран, светол, енергетски ефикасен. Реновиран и комплетно опремен. Идеален за семејство, млади професионалци или пак студенти. Прв кат (нема лифт). Греење/ладење преку клима уред со инвертер во дневната и кујната, а панели на електрична енергија во собите и купатилото. Двор, паркинг место и гаража можат да се стават на располагање врз основа на претходен договор.
Цена- 250 евра, со мозност за договор.
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Tregoje në hartë
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
Leaflet
 URBAN LIVING
Agencija Urban Living vrabotuva agent/ka -
URBAN LIVING IZDAVA PRAZEN STAN VO K VODA 160 EUR
AGENCIJA STANOVI VO GRADBA VO DEBAR MAALO 63 250 EUR
URBAN LIVING STAN 30M2 VO NOVO LISICE 35 800 EUR
Në fillim