Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FAMILY HOUSE IZDAVA PRAZEN STAN VO RASADNIK

150 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Family House 21 Maj 12:50 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Family House
Plac vo Trubarevo na glavna ulica 58 ЕУР
Se izdava trosoben prazen stan kaj Univerzalna sal 230 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN PRAZEN  STAN BLIZU Z.STANICA 150 ЕУР
SE IZDAVA GARSONJERA VO AERODROM 10 500 МКД
VO RASADNIK VO BLIZINA NA MARKETOT,,GRANAP"SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN,SO OPREMENA KUJNA SO ELEMENTI I BELA TEHNIKA,CETVRTI KAT SO LIFT,GREENJE NA STRUJA,JUZNA ORIENTACIJA,ZA FAMILIJA VRABOTENI NA PODOLG VREMENSKI PERIOD
Family House
Aгенција за недвижности Family House
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski 61 Tregoje në hartë
078430293 070335775
Leaflet
Family House
FAMILY HOUSE IZDAVA PRAZEN STAN POZADI MAVROVKA 300 ЕУР
Se izdava ubav komforen stan vo Star Cair 250 ЕУР
Se izdava trosoben polunamesten stan vo Aerodrom 220 ЕУР
Family House izdava prazen stan vo Taftalidze 1 180 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione