Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam prazen dvosoben stan vo Rasadnik

180 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Vlado 11 Dhj 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Nov, nevselen, prazen
Leaflet
Në fillim