Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam stan vo Kisela Voda

9 500 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Миле 16 Sht 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Издавам празен стан во Кисела вода 42 м2, со галерија поткровје 15 м 2, празен, со гардеробер во спалната соба и елементи на кујна
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione