Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam stan vo Kisela Voda

0 MKD

Jepet me qera nga: Tanas 18 Nën 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Издавам стан во Кисела Вода, опремен со парно. Телефон за контакт: 076/361-399

Tanas
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione