Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam stan vo Kisela Voda

230 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Vesna 03 Tet 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Stanot se naoga kaj opstina Kisela Voda na 5ti sprat so lift kompletno namesten so klima
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione