Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam stan vo kuka od 40m2 vo Crnice

Jepet me qera nga: Goran 04 Shk 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Izdavam stan vo kuka so zaseben vlez vo Crnice 40 m2 celosno renoviran so nova kujna,wc. Stanot e sloboden od 20 02 2016 Cena po dogovor.
Në fillim