Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IZDAVAM STAN VO PRIPOR

0 EUR

Jepet me qera nga: Slavica 09 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam skoro nov dvosoben namesten stan vo Pripor vo zgradite. Stanot e so site uslovi za udobno ziveenje.
Slavica
075423820
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione