Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IZNAJMUVAM STAN VO KISELA VODA

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Kisela Voda 19 Qer 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
STAN (SPRAT OD KUKA) SO POSEBEN VLEZ VO NASELBA 11 OKTOMVRI (KISELA VODA) VO BLIZINA NA SUPER TINEX I LUK OIL NA 50M OD AVTOBUSKA, KOMPLETNO RENOVIRAN , KABLOVSKA+INTERNET
Kisela Voda
075963003
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione