Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iznajmuvam stan vo Kisela Voda

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Andrej 29 Nën 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se iznajmuva stan vo Kisela Voda za studenti/ki, za povekje informacii na 070-507-178
Leaflet
Në fillim