Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lux stan vo Kisela Voda evtino

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 27 Maj 13:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Malo ubavo stance kaj Granap Rasadnik 32 700 ЕУР
Moderna i luksuzna garsonjera vo strog Centar 250 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO AVTOKOMANDA 250 ЕУР
Dvosoben stan vo Centar 77 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Убаво опремен трособен стан, во близина на Гет кафе во К.Вода, со две клими, комарници на сите прозори, добро сочуван, бесплатен паркинг пред зграда.
Евидентен број 27338
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Nov dvosoben stan vo blizinan na drzavna bolnica 0 МКД
Stan vo Pripor so prekrasen pogled 38 000 ЕУР
Ekskluziven stan vo Kisela Voda 51 000 ЕУР
Preubav stan so galerija 400 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione