Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov nevseluvan namesten trosoben stan Kisela Voda

Jepet me qera nga: dimov 04 Shk 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава нова наместен невселуван трособен стан на одлична локација во кисела вода спроти фурната фарина.Станот се наоѓа на прв кат во мала зграда на Кат костов градба 2014 година.Станот е со југо-источна ориентација и е многу топол, со многу ниски трошоци за загревање.Станот располага со сопствено парно греење со електрично котле и клима уред.Станот е комплетно наместен.Се издава и за деловен простор.Слободен од 01.03.2016 година
Leaflet
Në fillim