Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV STAN NA RAMPA 5min DO CENTAR

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 17 Qer 10:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
City Partner
LUKSUZNO OPREMEN STAN VO DEBAR MAALO KAJ BROZ KAFE 350 ЕУР
 NOVO OPREMEN STAN VO AERODROM POZADI VERО 200 ЕУР
STAMBENO DELOVEN PROSTOR KAJ UNIVERZALNA 300 ЕУР
3 SOBEN STAN VO KARPOS DRAMSKI 250 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава нов комплетно опремен стан на Рампа, на 5 мин од Центар.
Станот располага со
- 1 спална соба
- дневен престој со трпезарија
- кујна
- купатило
- балкон
- 5 спрат ( нема лифт)
Слободен од 1ви Јуни
Цена 200 евра
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner
NOVA EKSKLUZIVNA GARSONJERA VO STROG CENTAR 230 ЕУР
NOVA GARSONJERA VO CENTAR 1 150 ЕУР
NOV PRAZEN STAN VO BUTEL SO PANORAMSKI POGLED 200 ЕУР
NOV PREKRASEN STAN VO AERODROM 230 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione