Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 60m2 VO KISELA VODA

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 21 Maj 15:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 50M2 VO OZLE 250 ЕУР
SE IZDAVA 4 SOBEN STAN 120M2 VO KOZLE 1 000 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 60M2 VO AERODROM 250 ЕУР
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 36m2 VO KISELA VODA 13 000 МКД
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава 2-собен стан 60м2 во Кисела Вода, Расадник. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, опремена кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 1 кат од вкупно 5 ката. Зградата има лифт. Станот е опремен со машина за перење, клима уред и вклучено централно греење.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 1-ВИ ЈУНИ, 2019 год.

ШИФРА 4229

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
078383769
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione