Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava Deloven prostor

2 500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AMARI 19 Mar 14:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AMARI
Stan vo Debar Maalo 87 000 ЕУР
Stan od 30m2 vo Karpos 3 37 000 ЕУР
Plac vo Brdovci 126 000 ЕУР
Se izdava stan vo Karpos 4 180 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava 450 m2 okeanski deloven prostor vo Kisela Voda vo blizina na opstinata.Cenata e 2500 evra so DDV.
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI
Se izdava garsonjera na Masinski 300 ЕУР
Se prodava kuka vo Butel 57 000 ЕУР
Stan  vo Centar na Ilindenska 88 000 ЕУР
Stan vo Hipodrom 33 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione