Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA GARSONJERA VO CRNICE

230 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 20 Qer 10:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Eftino-dvosoben stan vo Skopjanka 150 ЕУР
SE IZDAVA STAN ZA DELOVNA NAMENA SO 2 KANCELARII 250 ЕУР
ODLICEN LUKSUZNO OPREMEN STAN VO KARPOS 1 000 ЕУР
KUKA VO BLIZINA NA DRZAVNA BOLNICA 225 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Во нова зграда на високо приземје, со нов мебел, има дворче, гаража, подрум.
Eв.број 19673
Контакт тел: 078/339-365 Тоше
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
PREKRASEN STAN VO NOVO LISICE 93 000 ЕУР
Moderen kancelariski prostor 1 200 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO CENTAR KAJ BUGARSKA AMBASADA 270 ЕУР
Trosoben stan vo Novo Lisice 73 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione