Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA LUKSUZEN 4 SOBEN STAN 103M2 VO CRNICE

600 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 31 Jan 14:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава луксузно наместен четворособен стан 103м2 во населба Црниче, во близина на амбасадите и центар. Станот се наоѓа на 1 и 2 кат од вкупно 4 ката со лифт.
Луксузно наместен, со класичен намештај се од масивно дрво во венге боја, комплетно опремен, има додатно лед осветлување. Новоградба со поглед на Скопје. Во секоја соба има клими инвертер и камин на долниот кат. Зградата има 8 стана, камери, лифт, гаража и сопствен двор.
Станот се состои од дневна соба, 3 спални соби, кујна, трпезарија, купатило и балкон.

Број на соби: 4
Квадратура: 103 m²
Греење: Струја
Спрат: 1 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Луксузен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Исток
Адреса: ул. Востаничка

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 527

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
071206469
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione