Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

SE IZDAVA LUKSUZEN CETVOROSOBEN STAN 106m2

450 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Dragi 31 Jan 05:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava 4 soben stan so tri spalni sobi dve kupatila terasa celosno luksuzno opremen, so parno sopstevno i inverter klima ured. Na ulica Anton Popov br 35 na 4 kat. Zgradata e so lift.
Dragi
  Online
077565530 078211171
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione