Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN VO SOPISTE EKSTRA CENA

380 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: URBAN LIVING 11 Dhj 20:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Агенција Урбан Ливинг издава стан на Ул. 1 Бр. 150А Сопиште (се наоѓа на самиот влез во Сопиште, на главната улица) на 550 метри надморска височина и на 4 км од центарот на Скопје.
-Објектот има приземје, два спрата и поткровје
-Објектот е изграден во 2013 год.
-Станот кој што се издава се наоѓа на приземје
-Станот е 105 м2, терасата е 7 м2 и дворно место 200 м2.
-Има: 3 спални, 2 купатила, дневна, кујна и тераса
-Секој стан во објектот има едно гаражно место
-Објектот е обезбеден со комплетен алармен систем од Никоб обезбедување
-Целосно е наместен и опремен (ТВ плазма - 50" - full HD, машина за садови, машина за перење, фрижидер, релна и рамна плотна)
-Има инсталација за сопствено парно, а моментално греењето е на струја, има наместена клима и панели
-До сега во станот во кој што се издава нема вселено никој
-Цената за издавање е 380 евра, со можност за менување во зависност од периодот за изнајмување.

URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rimska 3 Tregoje në hartë
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
078 967 010
Leaflet
 URBAN LIVING
URBAN LIVING IZDAVA PRAZEN  STAN POZADI KATOLICKA 250 EUR
Stan vo Kisela Voda 42 000 EUR
 SE IZDAVA NAMESTEN 3-SOBEN STAN AERODROM CEVAHIR 400 EUR
Se iznajmuva nov stan namesten kaj Masinski fakultet 16 000 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione