Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO KISELA VODA

180 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ПЕРФЕКТ 02 Maj 15:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Sifra: P-22834
Se izdava dvosoben stan vo Kisela Voda vo blizina na dom za slepi, 35m2, na 4 kat. Stanot raspolaga so dnevna soba so kujna i trpezarija, 1 spalna soba. Stanot e komplet opremen. Vo cenata se vkluceni site ostanati mesecni trosoci, se plakja samo smetka za struja.
Cena: 180evra.
Leaflet
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO AERODROM 300 EUR
SE IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 650 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 270 EUR
Se izdava namesten stan vo Rasadnik 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione