Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava namesten stan vo kuka kaj Rampa K V

150 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Gjorgji 09 Gush 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava namesten stan vo kuka kaj Stara Rampa vo Kisela Voda na 5 minuti od centar. Greenje na struja, ima kablovska, internet, peralna, dve spalni sobi - idealno za 3 studenti . Cena 150 evra.
Informacii kaj Gjorgji mob. 070 23 07 07
Leaflet
Në fillim