Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO PRIPOR PO POVOLNA CENA

0 EUR

Jepet me qera nga: SANDRA 20 Qer 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
STANOT E KOMPLETNO NAMESTEN SO 1 SPALNA SOBA, 02-RI KAT SO LIFT, PARKING OBEZBEDEN....

VEDNAS VSELIV!!!

IDEALEN ZA ZIVEENJE!!!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione