Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava nov prazen stan

170 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Kate 08 Gush 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se sostoi od kujna so dnevna i trpezarija, izleguva na terasa + spalna. Vo nova zgrada.
Leaflet
Në fillim