Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA 50m2 VO KISELA VODA

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 31 Jan 16:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
071206469
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава двособен стан со површина 50м2 во Кисела Вода. Станот е наместен, реновиран и располага со дневна соба, една спална соба, кујна, ходник и купатило.
Се наоѓа во куќа на приземје.

Број на соби: 2
Квадратура: 50 m²
Греење: Струја
Спрат: Приземје
Тип на станот: Во куќа
Состојба: Нов
Опрема: Наместен
Лифт: Не
Број на балкони: Нема
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Југозапад
Адреса: ул. Антон Попов

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 977

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
071206469
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione