Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan 45m2 vo Kisela Voda

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Љиљана 04 Tet 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Stanot se naogja vo Kisela Voda kaj ceshma.Namesten e,ima parno,na treti sprat vo zgrada od 5 kata.
Љиљана
075342362
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione