Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan 90m2 Kisela Voda

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Mile 04 Shk 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan 90 kvadrati Kisela voda. Stanot e namesten. Ima tri spalni sobi, kupatilo, WC, dnevna, tepezarija, kujna i 3 terasi.
Leaflet
Në fillim