Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan apartman vo Kisela Voda

9 500 MKD /muaj

Jepet me qera nga: atanas pangovski 08 Gush 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
se izdava stan apartman pogoden za studenti vraboteni lica kaj alfa banka kisela voda namesten
atanas pangovski
078335559
Leaflet
Në fillim