Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan kaj Stara Rampa

180 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Frosina 16 Gush 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan kaj Stara Rampa, vo nova zgrada so minimalni trosoci za greenje, kompletno opremen. Ima odvoena spalna soba, odvoena dnevna, odvoena kujna. Vseliv e vednas. Se naoga vednas do Stara Rampa mnogu blizu do centarot na gradot. CENA 180 evra mesecno
Frosina
078327293
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione