Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan Kisela Voda

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: zane 09 Gush 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava stan vo Kisela Voda sproti benziskata pumpa Makpetrol na ul.Sava Kovacevic br.68 stanot e so edna spalna, dnevna, trepezarija i kujna i istiot e kompletno ureden
Leaflet
Në fillim