Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan od 50m2 ekstra povolno

10 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Zoran 19 Qer 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava nov namesten stan vo zgradite pozadi kuli Rasadnik vo Kisela Voda na 6-ti kat so lift.Ima centralno greenje opremen so klima, masina za mienje sadovi , masina za perenje alista, televizor, frizider.Ima otvoren dneven prostor - kujna, trpezarija i dnevna soba, oddelna spalna soba so bracen krevet i plakari, kupatilo i terasa.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione