Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo K.Voda kaj Stara Rampa

150 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Темелко 08 Gush 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Двособен стан кај Стара Рампа. Реновиран наместен со интернет и ТВ. две соби + кујна и купатило. Погоден за 2-3 студенти.
Темелко
078 20 66 70
Leaflet
Në fillim