Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Kapistec

0 MKD

Jepet me qera nga: Милан Дамјаноски 03 Tet 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Милан Дамјаноски
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Издавам наместен стан во Капиштец, 45 м2, во кулата наспроти ТЦ Капиштец. Контакт тел: 075 359 921
Милан Дамјаноски
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione