Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Kisela voda Rasadnik

11 500 MKD /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ANERcapital 06 Jan 16:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ANERcapital
Se izdava stan vo blizina TC Zebra -KIRALIK DAIRE 250 EUR
Se izdrava stan vo Kapistec sproti Zebra 250 EUR
Se izdava stan vo Aerodrom blizu do zeleznicka 150 EUR
Se izdava ubav trosoben stan vo Kisela Voda 290 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
zdavam stan na vraboteni ili mladi bracni parovi
so naj povolna cena vo dobra lokacija.

sifra:188

ANERcapital:071691593
ANERcapital
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
071691593
ANERcapital
071691593
Leaflet
ANERcapital
Se izdava stan nasproti Ramstor 250 EUR
Stan vo bitpazar 200 EUR
Se izdava ubav trosoben stan vo Kisela Voda 290 EUR
Se izdava stan vo Centar 230 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione