Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA

150 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 21 Gush 16:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO KARPOS 3 OD 91M2 250 ЕУР
Dvosoben stan kaj policiskata stanica vo Karpos 58 200 ЕУР
SE IZDAVAAT KANCELARII VO CENTAR OD 85M2 500 ЕУР
Stan vo Vlae 43m2 so 1 spalna soba 40 850 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава комплетно наместен стан кај Шампионче
Евидентен број 18298

Контакт Вања 078/339-365
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Stan kaj Pestaloci 200 ЕУР
SE IZDAVA ODLICEN STAN ZA STUDENTI NA MEDICINA 200 ЕУР
Dvosoben stan od 52m2 vo Rasadnik 53 000 ЕУР
SE IZDAVA POVOLNO DELOVEN VO CENTAR 580 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione