Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Kisela Voda

Jepet me qera nga: Vesna 22 Gush 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam stan 45 m2 vo K.Voda ,opremen so celosna kujna, vgradeni plakari i masina za perenje.Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim