Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Kisela Voda

1 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: ljupco 01 Sht 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se izdava 47m2 stan vo k.voda nova gradba vednas vseliv i e prazen so:
Opremeno kupatilo
Ostava
Kujna
Dnevna
Spalna
Stanot e so zaednicko parno greenje koe e mnogu evtino ima video fon vlez so karticka livt vo skoro vreme teretana i pilates klub koj ke bidat besplatni za stanarite
Stanot e na 6ti kat vo mnogu mirno mesro so ubav pogled vo blizina ima pazarce kam market tinex i dr
Potocno se naoga pozadi ucilisteto kaj Get caffe.
Za cenata moze da se dogovarame na lice mesto,prednost za iznajmuvanje na podolg period
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione