Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan

600 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Горан Dje 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава луксузен стан во зграда Flatiron, општина Кисела Вода.Станот се наоѓа на 11кат јужна ориентација, со прекрасен поглед према Водно. Комплетно наместен со нов мебел и апарати за домаќинство, ТV 55', инвертер клима уред. Станот располага со 2 спални соби, купатило, гостинско wc, соба за остава, голема дневна соба со трпезарија и кујна, тераса, како и приватен паркинг на ниво -1. Има опција за приклучок на градско парно.
Горан
+38978419879
Leaflet
Në fillim