Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan

0 EUR

Jepet me qera nga: Tomislav Rilkov 23 Maj 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Stan kaj rampa od 96 m2 podelen na dva dela 33/93 m2
mirno mesto, na 100 m od centar
Tomislav Rilkov
+38978401182
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione