Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan

500 EUR /muaj

Jepet me qera nga: mile 13 Maj 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Издавам наместен стан во Црниче,3 собен со 2 купатила,сопствено греење на струја на одлична локација.
Цена 500 еур/месечно
Тел.075/44-00-86 Миле
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione