Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZNAJMUVA NOV STAN FLATRON

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: НЕДВИЖНОСТИ 21 Mar 09:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Евидентен бр: 8508
Контакт: Божиноски 076 355 224

Станот е со една спална,дневна,кујна,бања.
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
НЕДВИЖНОСТИ
TROSOBEN STAN VO KOZLE 71m2 0 MKD
SE IZNAJMUVA PREKRASEN STAN NOVOGRADBA AERODROM 0 EUR
Stan za delovni nameni-90m2 Vero Taftalidze 1 EUR
Trosoben stan 86m2 vo Aerodrom 70 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione