Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva stan vo Kisela Voda Rampa

11 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Igor 11 Qer 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава комплетно наместен стан во Кисела Вода кај Рампа со површина од 40m2 + 5m2 тераса, со поглед кон Водно. Располага со една спална соба, дневна соба, кујна, купатило и паркинг простор. Можност за излегување на терасата има и од дневната и од спалната соба. Се наоѓа на 6тиот кат.
Цена на изнајмување 11 000 ден месечно.
Тел. за контакт:
- Игор 075-570-091
- Маријана 078-553-403
Leaflet
Në fillim