Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva stan

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Biljana 19 Qer 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Iznajmuvam dvosoben namesten stan vo Kisela Voda,Skopje
Biljana
078350442
Leaflet
Në fillim