Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva trosoben stan vo Kisela Voda

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Mile 11 Dhj 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se stan vo Kisela voda so 3 spalni sobi, Stanot e namesten.
Leaflet
Në fillim