Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam namesten stan vo Pripor predposledna 24-ka

10 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Dejan 06 Mar 07:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam namesten stan so sopstveno parno vo Pripor, Opstina Kisela Voda na predposledna stanica na 24, vednas nad hotel Nais
Cena 10000d/mesecno
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione